Príhovor primátora

Posted by

Prinášame Vám príhovor primátora mesta Martin Jána Danka k prvému číslu Martinských novín

„Milí Martinčania,

v rukách držíte prvé číslo Martinských novín – mesačníka, ktorý Vás bude pravidelne informovať o dianí v meste. Som nesmierne rád, že sa nám podarilo vytvoriť platformu, ktorá zabezpečí, aby sa k Vám dostali informácie pravidelne, rýchlo a jednoducho – každý mesiac zdarma priamo do Vašich schránok.

Na nasledujúcich stranách sa dozviete najdôležitejšie informácie o pripravovaných mestských projektoch a investičných zámeroch, v téme čísla sa predstaví problematika, ktorej sa momentálne mesto Martin venuje a, samozrejme, nebudú chýbať ani dôležité informácie o živote v jednotlivých mestských častiach. Na svoje si prídu aj priaznivci kultúry, umenia a športu. Priestor dostanú aj aktuálne témy, ktoré budú vysvetľovať priamo poslanci za jednotlivé mestské časti.

Je mi cťou, že prvé úvodné číslo patrí novovybudovanému atletického štadiónu pri Spojenej škole – investičnej akcii, ktorá ukazuje, že tvrdá práca, nadšenie a chuť pracovať prinášajú svoje ovocie. Som presvedčený, že atletický štadión je len prvou lastovičkou na našej ceste k modernejšiemu, krajšiemu a ekologickejšiemu mestu. Verím, že aj Martinské noviny sú jedným zo spôsobov ako priblížiť dianie v meste jeho obyvateľom a čoskoro sa stanú jeho neoddeliteľnou súčasťou.“

Ján Danko

Primátor mesta Martin